PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi

 

                Uzun bir süredir dillerden düşmeyen, efsanevi oyunlar listesine kesinlikle girmesi gereken bir oyun PUBG. PUBG Mobile ve PUBG Lite ile kitlesini arttırmayı da başardı. Oyunların kitleyi elinde tutması için gereken yeniliklere ve güncellemelere ihtiyaçları oluyor. Bu yazımızda da PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesinden bahsedeceğiz. Bir süredir beklenen bu güncelleme 24 Nisan 2020 tarihinde geleceği söylenmişti fakat 7 Mayıs 2020 tarihine ertelendi.

 

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi ile Miramar Haritası Değişiyor

 

                Yüksek oyuncu kitlesine sahip PUBG Mobile oyuncularının merakla beklediği güncelleme geldi. Oyunun sevilen haritalarından Miramar için de değişiklikler yaşanıyor. Güncellenmiş bir Miramar haritası yaratmış olan geliştiriceler oyunseverlerin karşısına Mad Miramar ile çıkıyor. Haritada genel anlamda bir çok görsel değişiklik yaşanıyor. Ayrıca Mad Miramar haritası bizleri yeni yarış modları ve yeni rampalar ile karşılıyor.

 

Miramar güncellemesi ile haritaya yeni kaynaklar eklendi. Yeni ögeler ve yeni geliştirilmiş grafikler bulunuyor. Ayrıca çölün ortasında bir yarış pisti ve Altın Mirado’da bulunuyor. Miramar haritasına ek olarak yeni silahlarda geliyor.

 

Oyuncuların performanslarını daha iyi görebilecekleri gösterge ve savaş metriklerinin de bir miktar değişeceğini söyleyebiliriz.

 

Beklenen Cheer Park Özelliği Yayınlandı

 

Tüm bunların yanı sıra PUBG Mobile Cheer Park adında yeni bir sosyal alan kazanıyor. Oyuncuların gerçek zamanlı olarak buluşabilecekleri ve kolayca etkileşime geçebilecekleri bir sosyal alan Cheer Park. Cheer Parkta bulunan diğer oyuncuların istatistiklerini görebileceğiniz ve kolayca iletişime geçebileceğiniz bir ortam. Modları denemek için veya rütbenizi yükseltmek için arkadaşlar edinebilirsiniz.